Aktuality

Zázračné kľúče od hravého čítania

Dňa 15.mája nás navštívil Osmijanko s Osmidunčom priamo v našej škole. Spolu s pani Miroslavou Biznárovou, riaditeľkou neziskovej organizácie Osmijanko, sme sa vybrali do sveta kníh pre deti.  Najprv sme sa rozprávali o dielach Kristy Bendovej a najmä o knihe Osmijanko.Potom sme si prezreli knihy od Roalda Dahla a vošli sme do sveta Minpinkov, diela ktorú tento spisovateľ napísal. Bolo to dopoludnie poučné, zábavné  a  plné fantázie.

Zábavná školská športová olympiáda

Dňa 10.mája sa na našej škole športovalo a súťažilo.

Naša slávica Sofia

Naša druháčka Sofia získala 1.miesto v okresnom kole v speváckej súťaži Slavik Slovenska 2019. Blahoželáme  a nech sa jej darí aj na krajskom kole.

Dňa 7.mája 2019  nás navštívilo Crocus Theatre - profesionálne experimentálne divadlo z Košíc z environmentálnou rozprávkou Kačky Rapotačky. Bola to pekná a poučná rozprávka.

Stavanie mája v našej obci.

Neformálne učenie 

15.apríla, navštívila našu školu, nezvyčajná skupina. Volala sa HORUS a bola z Košíc. Je to skupina, ktorá cvičí dravé vtáky. Predstavila nám niekoľko dravcov. Dozvedeli sme sa o ich živote a aj rôzne iné zaujímavosti. Bolo to veľmi poučné, ale aj zábavné.

DEŇ NARCISOV 2019

Dňa 11.apríla sa žiaci našej školy dobrovoľne zapojili do zbierky Ligy proti rakovine pre onkologických pacientov. Prešli v dvoch skupinách celou obcou Staré.

OZNAM 

S pozície riaditeľky ZŠ v Starom a so súhlasom starostu obce Staré Ing. Michala Bereznanina,

udeľujem žiakom  voľno - v piatok 5.apríla 2019

v súlade s § 150 ods. 5 zákona č. 245/2008 Z.z. , z dôvodu realizácie Metodického vzdelávania.

Riadne vyučovanie pokračuje vo pondelok 8. apríla 2019.   Mgr. Jana Fugová

Zápis do 1.ročník

Smelý zajko v Afrike

Anglický jazyk sa dá učiť aj iným spôsobom ako na hodinách angličtiny. Takým neformálnym učením bola aj návšteva divadelného predstavenia anglicko-slovenskej rozprávky Smelý zajko v Afrike.

15.výročie SŠÚ

V tomto školskom roku oslavuje Spoločný školský úrad 15.výročie založenia. Pri začiatkoch stála aj naša škola. V tento slávnostný deň bola ocenená naša žiačka tretieho ročníka Bianka Melková. Ocenenie dostala za reprezentáciu školy, ale zároveň si ho zaslúži aj za výborný prospech. Blahoželáme!

21.marec je aj Medzinárodným dňom lesov a stromov. Dnes sme si vytvorili školský strom z našich odtlačkov rúk. Vonku sme objatím stromov vyjadrili svoju lásku k prírode a načerpávali sme z nich pozitívnu energiu. 

Svetový deň Downovho syndrómu

21. marca - Svetový deň Downovho syndrómu

Aj naši žiaci každoročne podporujú ľudí s Downovým syndrómom.

Fašiangy, Turíce - školský karneval

Dňa 15.februára 2019 v spolupráci s MŠ Staré sa uskutočnil školský karneval.

Červenoružový valentínsky deň

Deň pre bezpečný internet

8.február je Dňom pre bezpečný internet. V našej škole sme si rozprávali využívaní internetu a ochrane pred šikanou, zneužitím a vírusmi.

Stratená škola

Knihu sme si prečítali a 6.februára plníme úlohy číslo 3, koté nám ukladá Čítanie s Osmijankom.

Hviezdoslavov Kubín - školské kolo

30.januára 2019 sa v našej škole uskutočnilo školské kolo v recitačnej súťaži Hviezdoslalvov Kubín. 

1.miesto - Bianka Melková

2.miesto - Paulína Baniková

3.miesto - Jakub Čerhit

špeciálna cena udelená žiakmi školy - Sofia Zalužická

Moja obľúbená kniha

Moja obľúbená kniha. Dnešné stretnutie detí MŠ a žiakov ZŠ v Starom. Každé dieťa má rado rozprávky, príbehy. Žiaci čítali malým škôlkári, škôlkári rozprávali o svojich knihách, všetci sa preniesli do sveta rozprávok a fantázie. Super deň vďaka knihe,

Moja obľúbená kniha naše výtvarné práce 

Telesná výchova v zime

Prišla zima s väčším množstvom snehu. Naši žiaci využili túto situáciu a na hodime telesnej výchovy vytiahli boby a klzáky a hurá. Sezónne hry v prírode sú predsa zážitok.

Grench

Posledný predvianočný deň, film Grench v Michalovciach. Do mesta Michalovce sme prišli veľmi skoro ráno. Pozreli sme si vianočnú výzdobu mesta. A potom hurá do kina. Film bol super. A teraz , konečne Vianoce.

Vianočná besiedka

19.12.2018 sme spoločne s deťmi z MŠ v Starom pripravili pre našich rodičov a starých rodičov predvianočný program. Atmosféra bola výborná, všetci sa tešili z krásneho programu.

Vianočná tržnica

16.12.2018 počas tretej adventnej nedele sa v obci Staré uskutočnila Vianočná tržnica, na ktorej sa zúčastnili obyvatelia obce, naši žiaci pod vedením pani vychovávateľky Bc. Kláry Mauerovej predviedli krátky kultúrny program. Pri predaji výrobkov na  vianočnej tržnici sme získali 183,50€. Musíme si ešte došetriť, aby sme si mohli zakúpiť jeden notebook, ktorý budeme používať na vyučovaní.  

Pytagoriáda školské kolo

Najlepšou riešiteľkou školského kola matematickej Pytagoriády sa stala žiačka tretieho ročníka Sárka Andrejčinová, ktorá nás bude reprezentovať na okresnom kole v Michalovciach. Sárke blahoželáme!

Vianočná tržnica v obci Staré

Dňa 16.12.2018 sa o 14.00 hodine pri obecnom úrade v obci Staré, uskutoční Vianočný jarmok obce Staré, ktorý sa bude konať pod záštitou nového pána starostu Ing. Michala Berezňanina. Program celého priebehu jarmoku zverejníme v nasledujúcich dňoch.

Čítanie s Osmijankom

V mesiaci december začíname pracovať v projekte Čítame s Osmijankom. V tomto mesiaci je to kniha O Jankovi Polienkovi. Bližšie sa dozviete v časti aktivity.

Deň ľudských práv

Poznávaním Práv dieťaťa sa zároveň aj naši tretiaci a štvrtáci učili poznávať aj Ľudské práva. Deti vytvorili veľmi pekné leporelo.

Tvorivé dielne 

Začal sa posledný mesiac v roku a my sa začíname pripravovať na Vianočný jarmok v obci Staré.  Na tvorivých dielňach sme začali sviečkami a medovníčkami. .Ďakujeme pani Melkovej, že nás prišla naučiť ako si môžeme ozdobiť sviečky - dekupážou ( servítkovou technikou). Pod jej vedením, vznikli tieto nádherné sviečky 🕯🕯🕯 Chcelo to veľkú dávku trpezlivosti a opatrnosti,ale žiakom sa to veľmi páčilo. Nakoniec sme ešte zdobili medovníčky.

Náš diplom

Naša jesenná práca v projekte Hovorme o jedle sa oplatila. Získali sme ohodnotenie bronzové pásmo.

Začal sa čas vianočný

Naši žiaci 3. a 4.ročníka pripravili pre žiakov celej školy krásny adventný kalendár.

Deň počítačovej bezpečnosti

30. november - Deň počítačovej bezpečnosti (Computer security day) je udalosť, ktorá má ľuďom pripomenúť potrebu chrániť svoje počítače a predovšetkým svoje osobné údaje.
Bez počítačov a internetu si už hádam náš život nevieme ani predstaviť. Vďaka internetu sa dozvedáme tie najaktuálnejšie informácie, pomáha nám pri vzdelávaní, učení , práci a tiež slúži na komunikáciu s priateľmi...
Často, bez uváženie na rôznych stránkach zverejňujeme svoje fotografie, myšlienky, názory, miesto aktuálneho pobytu a iné osobné údaje. Akosi zabúdame na to, že na opačnom konci nemusí sedieť chlapec/dievča s vekom a fotografiou, ktoré si udáva. O tom všetkom sme sa rozprávali aj my na našej škole.

Upozornenie pre rodičov

Žiaci našej školy sa 21.12.2018 zúčastia na filmovom predstavení GRINCH v kine MsKS Michalovce. 

Vyhodnotenie zberu papiera

Spoločne sme nazberali 3 520 kilogramov papiera.

1.miesto :Samko Hudák - 860 kg

2.miesto: Peťko Keil - 523 kg

3.miesto: Bianka Melková - 450 kg

Zároveň ďakujeme aj ostatným žiakom, ktorí sa do zberu papiera zapojili a tiež aj obyvateľom obce Staré za podporu a tiež papier, ktorý nám priniesli.

Prichádza zima

Na krúžku Šikovníček sme sa inšpirovali príchodom zimy.

Svetový deň detí

20.november je Svetovým dňom detí. Počas tohto dňa sanaši žiaci rozprávali  o svojich dobrých aj zlých vlastnostiach. O tom čo by sme na sebe chceli zlepšiť. Celá táto aktivita sa niesla pod názvom Tajomstvo v štatuľke.

Šarkaniáda v ŠKD

Najkrajšia detská jesenná hra je púšťanie šarkana. Vietor fúka, šarkan letí. Hurá!

informatická súťaž iBobor

V týždni od .12. - 16. novembra 2018 sa žiaci našej školy zúčastnili online súťaže iBobor. Tu sú naši úspešní.

Týždeň vedy a techniky - naši žiaci na Gymnáziu Pavla Horova v Michalovciach

Dňa 8.11. 2018 sme navštívili GPH v Michalovciach. Veľa vedomostí, super deň. Ďakujeme pani riaditeľke Katke Olšavovej, jej super pedagógom a fantastickým vedátorským študentom tejto školy.

Hodina čítania aj doma s babkou

"Hostina" na hodine čítania 😋. Tretiaci so svojimi babkami upiekli bublaninu podľa receptu v pracovnom zošite z čítania a z vlastnej iniciatívy, priniesli aj do školy. Pochutili si aj prváci a druháci, aj pani riaditeľka, pani učiteľka, pani vychovávateľka, pán školník a pani upratovačka. Všetky bublaniny boli výborné, ďakujeme.

Starianček 1

Zaujímavé učenie pred jesennými prázdninami

31.10. bude Svetový deň sporenia - besedu na tému "sporenie" sme mali už dnes, 29.otóbra. 💰 Zaujímavé to bolo práve preto, že sa naša škola zmenila na školu malých čarodejníc, bosoriek a bosorákov. A potom HURÁ NA PRÁZDNINY!

Príbeh hudby

Dňa 26.10.2018  sa žiaci našej školy stali účastníkmi online koncertu Bratislavského chlapčenského zboru, ktorý sa uskutočnil v spolupráci so RTVS. Deti týmto nefornálnym vyučovaní získali vedomosti o začiatkoch hudby až po 20.storočie. Koncert bol veľmi zaujímavý, išlo o priamy prenos a zúčastnilo sa ho približne 50 000 žiakov zo Slovenska. Celým koncertom nás sprevádzal Gabriel Rovňák.

Pozor, pozor!

O niekoľko dní sa opäť zaradíme do súťaže "Čítame s Osmijankom". Dnes predkladáme zoznam kníh, z ktorých budeme čítať.

1) Mária Ďuríčková - O Jankovi Polienkovi

2) Daniela Krolupperová - Stratená škola

3) Dušan Dušek - Pištáčik

4) Andrea Gregušová - Svetozár

5) Gianni Rodari - Cibuľkove dobrodružstvá

6) Jozef Pavlovič - Lov slov

7) Roald Dahl - Minpinkovia

8) Krista Bendová - Osmijankova rozprávka o inzerátovom prasiatku

Zo života včelích rodín

18.októbra 2018 sme sa zúčastnili na veľmi peknej exkurzii v obci Senné, zoznámili sme sa so životom včelých rodín a prehliadli sme si kaštieľ v Sennom. Deťom chutili aj rôzne druhy medu. Takto vyzerá neformálne zážitkové vzdelávanie. Všetkým učiteľkám a ich žiakom odporúčam návštevu Senného. Ďakujeme pani Pavlíne Urdovej a pani Drahomíre Hlohinovej za pekné aktivity a sprievod po kaštieli v Sennom.

Hovorme o  jedle

Aj v tomto školskom roku sme sa zapojili do projektu Hovorme o jedle. Každý deň sme plnili aktivity zamerané na nejaké jedlo. 

Európsky týždeň programovania

Do tohto týždňa sme sa zapojili pod názvom "Kamaráti BeeBotky". Žiaci si vytvorili kamarátov pre včielku BeeBotku, či už rozprávkových, komiksových alebo zvieracích. Potom si tvorili krokovanie pre BeeBotku,ktorá navštevovala svojich priateľov. Učili sme sa programovať hravou formou.

Vesmír - neformálne učenie

V rámci spolupráce s materskou školou v Starom na šu školu navštívilo putovné Planetárium. Zážitok bol úžasný.

24-hodinový deň komiksov

3.októbra sa aj naši žiaci zapojili do kreslenia komiksov, žiaci 3. a 4.ročníka kreslili komiks zo života Irmy Sztárayovej.

Zber papiera

Aj v tomto školskom roku, v mesiaci október začíname so zberom papiera. Zberom papiera sa stávame ochrancami prírody a zároveň tak pomôžeme aj našej škole. Takže, hurá do zbieru papiera.

Didaktické hry

V piatok 29.septembra 2018 sa zúčastnili žiaci ZŠ v Starom Didaktických hier - školký rok 2018/2019. Pani riaditeľka poučila žiakov s varovnými signálmi CO, evakuáciou školy pri ohrození žiakov. Evakuáciu si žiaci zároveň vyskúšali. Boli organizovaní a pozorní. Pani učiteľka Zúberová si s nimi precvičila prvú pomoc, obväzovanie poranení. Potom si vyskúšali orientáciu v okolí školy, precvičili dopravnú výchovu. Žiaci pracovali v skupinách. Najlepšou skupinou, bola skupina žltá.

Svetový deň srdca

29.9. Svetový deň srdca 💗aj v našej obci s našimi žiakmi. Srdiečka urobili veľkú radosť obdarovaným obyvateľom obce Staré.

Dva v jednom

26.september je Európskym dňom jazykov a tento sme spojili s oslavou Svetového dňa mlieka. Slovo mlieko, znelo v rôznych jazykoch  našou školou.

Zážitkové vyučovanie vo VÚ Michalovce

21.septembra 2018 navštívili naši žiaci VÚ V Michalovciach. Zoznámili sa s vojenskou technikou, dôležitou úlohou vojakov  pri ochrane nášho štátu. Zážitky boli nádherné. Možno sa z niektorých stanú v budúcnosti tiež profesionálni vojaci.

Po stopách Irmy Sztárayovej

Piatok 14.septembra 2018 žiaci našej školy navštívili galériu pod holým nebom, na michalovskej pešej pzóne pod názvom "Dvorná dáma Irma Sztaray a jej príbuzní". Ďalšie informácie o našej slávnej rodáčke sme získali na besede v OKGZ.

13.9. Medzinárodný deň čokolády 🍫 Zamlsali sme si spolu so šķôlkármi .

Prázdniny sa skončili a začala sa opäť škola. 

Školský rok 2018/2019 otvorila pani riaditeľka Jana Fugová a starostka obce Staré Agáta Jasenková.

Slávnostné otvorenie školského roka 2018/2019

Riaditeľka Základnej školy Staré oznamuje žiakom a rodičom ZŠ, že slávnostné otvorenie školského roka 2018/2019 sa uskutoční v pondelok 3.9.2018 o 9°° hod. v budove základnej školy. 

Oslavujeme svetový deň mlieka

Svetový deň mlieka sme oslávili v bielej farbe - farbe mlieka. Chutili nám aj mliečne výrobky. Rozváíjali sme si finančnú gramotnosť - poznáme cenu výrobku, príjem a výdaj.

Riaditeľské voľno

Riaditeľka školy oznamuje, že podľa § 150 ods. 5 zákona č. 245/2008 Z. z. o výchove a vzdelávaní (školský zákon) a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších prepisov a § 3 ods. 10 vyhlášky MŠ SR č. 231/2009 Z. z. o organizácii školského roka na základných školách, stredných školách, na základných umeleckých školách, na odborných učilištiach a jazykových školách v znení vyhlášky č. 518/2010 Z. z.     

p o s k y t u j e

z prevádzkových dôvodov žiakom 1.- 4. ročníka Základnej školy v Starom

riaditeľské voľno dňa 7. mája 2018.

Čítame s Osmijankom v okresnej knižnici GZ

4.mája 2018 sme  sa zúčastnili na veľmi peknej aktivite v  michalovskej knižnici.

Ďakujeme Bianke Melkovej za skvelú reprezentáciu na okresnom kole súťaže Slávik Slovenska.

Vraciame sa k starým tradíciám stavania mája. Spoločne s deťmi MŠ sme so spevom prešli obcou a postavili "Máj" pri škole. Video si môžete pozrieť, ak kliknete na obrázok.

20.apríla 2018 sme sa v spolupráci s materskou školou v Starom zúčastnili divadielka "Vítanie jari". 


Dňa 13.apríľa sa naši žiaci stali dobrovoľníkmi v celoslovenskej kampani "Deň narcisov".

V apríli 2018 sme začali pracovať na školskom projekte: Sedem divov obce Staré a Oreské. Takto by sme mali spoznávať pekné a zaujímavé miesta obcí, z ktorých naši žiaci pochádzajú.

Zápis do 1.ročníka 

Vážení rodičia budúcich prvákov,
Základná škola v Starom pozýva Vás a Vaše dieťa k zápisu do 1.ročníka na školský rok 2018/2019 zápis sa uskutoční

4.apríla 2018 od 11.00 - 15.30 hodiny.

Čo ponúkame:

  • školu rodinného typu s moderným IKT vybavením
  • aktívne a zážitkové vyučovanie üInformatika od 1.ročníka 
  • anglický jazyk v 1.ročníku krúžkovou formou 
  • zapájanie sa do rôznych celoslovenských projektov amedzinárodných projektov eTwinning
  • bonus: písanky k šlabikáru - zadarmo

K zápisu si prineste:

  • Rodný list dieťaťa
  • Platný občiansky preukaz 

Hviezdoslavov Kubín - okresné kolo

Ďakujeme Bianke za vzornú reprezentáciu školy na okresnom kole Hviezdoslavov Kubín. 

Dňa 14.marca 2018 boli dvere našej školy otvorené pre malých predškolákov. Navštívili nás deti z MŠ Staré a z MŠ Zbudza.

Dopoludnie sa nám vydarilo. Tešíme sa na deti pri zápise do 1.ročníka.

eTwinning projekt 

Cultural land /Kultúrne krajiny

Rok 2018 je Európskymrokom kultúrneho dedičstva. Z tejto príležitosti sme sa zapojili do medzinárodného projektu Cultural land. 

Projekt by mal skončiť v júni 2018. 

Naše aktivity v projekte uvidíte ak kliknete na predchádzajúci obrázok.

Úspešné talentárium

V tomto školskom roku našu školu reprezentovali Sofi Zalužická a Bianka Melková. Sofinka spievala ľudovú pieseň v kategórii spev získala 1.miesto.
Obe dievčatá zatancovali na pieseň Despacito - tanec veľmi potešil. Ďakujeme a blahoželáme.

Beseda so spisovateľkou Andreou Gregušovou

Dňa 20.februára 2018 sme sa zúčastnili na  besede so spisovateľkou Andreou Gregušovou v Zemplínskej knižnici v Michalovciach. My sme si od tejto spisovateľky prečítali knihu Marína a povaľači. A potom sme ešte využili krásne počasie a michalovské námestie. 

Hviezdoslavov Kubín

Dňa 19. februára 2018 sa uskutočnilo na našej škole školské kolo recitačnej súťaže Hviezdoslavov Kubín. 

Víťazmi školského kola sú:

1.miesto:     Bianka Melková

2.miesto:    Jakub Čerhit

3. miesto:   Karina Lechanová

Víťazom blahoželáme!

Na okresnom kole bude našu školu reprezentovať Bianka. Nech sa jej darí!

Oznámenie

o prerušení výchovno-vzdelávacieho procesu z dôvodu zvýšeného výskytu chrípkových ochorení

V zmysle Metodického usmernenia č. 15/2005-R z 31.10.2005 a Vnútorného predpisu na vykonávanie opatrení na predchádzanie epidémie chrípky na škole, po predchádzajúcej konzultácii s Regionálnym úradom verejného zdravotníctva v Michalovciach a so súhlasom zriaďovateľa obec Staré, si Vám dovoľujeme oznámiť, že z dôvodu vysokého výskytu chrípkových ochorení na škole - 56% na základe odporúčania RÚVZ v Michalovciach

prerušujeme výchovno-vzdelávací proces na škole v čase od 12.02.2018 do 14.02.2018.

Nástup do školy 15.02.2018.

Riaditeľka ZŠ Mgr. Jana Fugová

Deň počítačovej bezpečnosti

Dňa 7.februára sme besedovali na tému Bezpečnosť na internete a mobile. Žiaci sa aktívne zapájali do besedy, vyjadrovali svoje poznatky a skúsenosti zo svojho života a blízkych príbuzných.

Hurá polročné vysvedčenie!

31.januára 2018 sa končí prvý polrok školského roka. Dnes naši iaci dostali výpisy polročného hodnotenia. 

Zároveň boli udelené aj tri pochvaly.

Pochvala triednym učiteľom - Karinke Lechanovej a pochvala riaditeľom školy Pavlínke Banikovej a Sárke Misárovej. Blahoželáme!

Čítame z Osmijankom - 3.otázka

Plníme úlohy v celoslovenskej súťaži Čítame s Osmijankom. 30.januára sme si čítali z knižky Sofia a tekvička. Tvorili sme postavičky a zvieratká z ovocia a zeleniny. 

Všetkovedko - hodnotenie

Dňa 26.januára  sme vyhodnotili celoslovenskú súťaž Všetkovedko v ZŠ Staré. Do tejto súťaže sa zapojili všetci druháci, tretiaci a štvrtáci a tiež prváčka Sofinka Zalužická.

Najlepšie umiestnenie mali dve žiačky druhého ročníka, PAVLÍNKA BANÍKOVÁ A SÁRKA MISÁROVÁ. Tieto získali plný počet bodov a titul VŠETKOVEDKO ŠKOLY. Blahoželáme!

Každý žiak získal nejakú odmenu - tešíme sa na budúci rok. Určite sa opäť zapojíme.

Dňa 10.januára navštívili našu školu herci z prešovského divadla Portál. Spoločne aj s deťmi z materskej školy sme si pozreli veľmi krásnu rozprávku Žabia princezná.


Ďakujeme všetkým, ktorí prispeli do našej vianočnej burzy. Z jej výnosu sme si mohli zakúpiť až tri včielky BeeBot a tri podložky. Ďakujeme!

Riaditeľské voľno

Riaditeľka školy oznamuje, že podľa § 150 ods. 5 zákona č. 245/2008 Z. z. o výchove a vzdelávaní (školský zákon) a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších prepisov a § 3 ods. 10 vyhlášky MŠ SR č. 231/2009 Z. z. o organizácii školského roka na základných školách, stredných školách, na základných umeleckých školách, na odborných učilištiach a jazykových školách v znení vyhlášky č. 518/2010 Z. z.

p o s k y t u j e

z prevádzkových dôvodov žiakom 1.-4. ročníka Základnej školy v Starom 

riaditeľské voľno dňa 22. decembra 2017.

Vianočné prázdniny začínajú od 23.12.2017 - 7.1.2018. Nástup do školy 8.1.2018.

Súťažili sme v celoslovenskej súťaži Všetkovedko - pozrite si výsledky. Máme dvoch Všetkovedkov z plným počtom bodov.

https://forms.talentida.sk/index.php?id=1521 

Vianočná burza


Naša vianočná besiedka


Zdobíme perníky na Vianočnú burzu.

Vianočné tvorivé dielne. 

Pripravujeme výrobky na Vianočnú burzu - náš cieľ je získať peniaze na robotické hračky - BeeBot.

Aj my píšeme Ježiškovi. Už sa tešíme na Vianoce.

Tešíme sa na riešenie vianočných kozmixových úloh.


Hodina kódu

V týždni od 4.12 - 8.12.2017 sa pripájame do európskeho projektu Hour of code - Hodina kódu. My sme si vybrali program: Kód s Anou a Elsou. Ak sito tiež chcete vyskúšať, nájdete tento projekt na stránke https://code.org